Page content

Reviews Kalnoky Roemenië

Caroline Lawson - Kálnoky Roemenië
Geweldige gidsen Agnes en Sandor, die veel vertelden over de natuur in het gebied en de geschiedenis. Prachtige paarden, voor elk wat wils: Lippizaner, Shagya Arabieren en Hongaarse cavalerie paarden. De bloemenweiden en bossen zijn uitgestrekt en er zijn nog beren! Accomodaties bij Graaf en Gravin Kalnoky prachtig. Het buitenverblijf van de Prince of Wales ligt fantastisch, de rust, de sfeer is heel sereen! Voetsporen van beren gezien, herten, wildzwijnen en wilde/vrije paarden. Zeker een aanrader!

Patricia van Iersel (SRR)
Het overtrof mijn verwachtingen. Heerlijk eten, alle ruimte om te rijden op de Lippizaners, Akhal-Tekes en Gibrans. Gastvrijheid van de bevolking, verschillende authentieke accommodaties, een bezoek aan het kasteel van mijn hosts de Graaf Tibor, Gravin Anna en Graaf Matthias Kálnoky en meer.

Elena Buranova - Kálnoky Roemenië
Patricia Bakker, many thanks and kudos for arranging this charming horseback riding vacation and being so amazingly caring and attentive. This has been among the best trail rides I ever had. I am looking forward to going somewhere next further to your recommendations.